Komplety piwne na imprezy

dodano: 2022.06.20 ważne do: 2023.06.15 wyświetleń: 150
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
W ofercie Namplan znajdziesz wygodne komplety piwne na imprezy, które są obowiązkowym elementem wydarzeń masowych. Idealnie sprawdzą się w przygotowaniach do festynów, pikników, koncertów na świeżym powietrzu, a także urodzin i innych okoliczności. Ławostoły można kupić lub wynająć w zależności od potrzeb. To idealne miejsce do spędzania czasu w gronie bliskich i wspólnego picia orzeźwiających drinków i piwa. Z racji tego, że podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, istnieje możliwość negocjacji dogodnych cen. Komplety piwne na imprezy dostępne są w ogromnej ilości nawet do 700 sztuk. Ze swojej strony zapewniamy transport oraz pomoc na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do poznania usług naszej firmy.
Kontakt
Namplan
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------