System do agregacji - Atmesys

dodano: 2022.06.21 ważne do: 2023.06.16 wyświetleń: 131
Szczegóły ogłoszenia:
Zależy Państwu na wysokiej jakości stacjach pomiarowych? Jako firma Atmesys oferujemy nowoczesne oraz ekologiczne rozwiązania, które zaprojektowane zostały w oparciu o potrzeby przedsiębiorców z różnych gałęzi gospodarki, właścicieli upraw, a także osób indywidualnych. Nasze stacje pomagają monitorować zasoby OZE, gromadzić pomiary atmosferyczne, jak i parametry zewnętrzne gruntów oraz wód. Urządzenia skonstruowane są w taki sposób, by można było poszerzać zakres ich funkcji proporcjonalnie do wzrostu oczekiwań. Są one ponadto proste w montażu i działaniem obejmują szeroki sektor. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przygotowanymi pakietami.
Kontakt
ATMESYS
ul. Stefana Żeromskiego 17, 95-100 Zgierz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------