Catering śniadaniowy Kraków

dodano: 2022.06.29 ważne do: 2023.06.24 wyświetleń: 224
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma odpowiada za catering śniadaniowy Kraków. Jeżeli rozważasz możliwość skorzystania z naszych usług, będziesz mieć dostęp do pysznych posiłków dla całego zespołu. Organizujemy śniadania tematyczne, dostosowane do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Zajmujemy się dostarczeniem gotowych propozycji i niezbędnego wyposażenia do miejsca pracy swoich klientów. Możesz zdecydować się na śniadanie w stylu włoskim, greckim, hiszpańskim czy regionalnym. Decyzja należy do Ciebie, natomiast catering śniadaniowy Kraków przygotuje wszystko, co niezbędne do wspólnej uczty w Twojej firmowej stołówce lub jadalni. Tworzymy menu dopasowane do swoich klientów oraz dajemy możliwość zaplanowania cyklicznych śniadań. Poznaj pełną ofertę naszego cateringu, który będzie idealnym pomysłem na niezapomnianą integrację oraz dobre rozpoczęcie dnia pracy.
Kontakt
Spółdzielnia Równość
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------