Wazektomia-Klinika-antykoncepcja dla mężczyzn

dodano: 2022.06.29 ważne do: 2023.06.24 wyświetleń: 171
Szczegóły ogłoszenia:
Wazektomia to coraz powszechniejsza metoda antykoncepcji dla mężczyzn, która polega na przerwaniu i podwiązaniu nasieniowodów w taki sposób, żeby wywołać u mężczyzny niepłodność. Jest to zabieg mikrochirurgiczny, który nie wymaga hospitalizacji i długiej rekonwalescencji. Przeprowadza się go na znieczuleniu miejscowym, dlatego jest całkowicie komfortowy dla pacjenta. Nasz prywatny gabinet jest placówką specjalizującą się od wielu lat w dokonywaniu mikrochirurgicznych operacji wazektomii. Wybór naszego gabinetu to gwarancja, iż zabieg zostanie przeprowadzony z najwyższą precyzją przy zachowaniu wszelkich norm higienicznych i medycznych. Jeżeli uważasz, że wazektomia to odpowiednia metoda zatrzymania płodności dla Ciebie, nie czekaj i już teraz umów się na konsultację!
Kontakt
Wazektomia Klinika
ul. Kazachska 5/U1, 92-221 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------