Wszywka alkoholowa Esperal Zgierz - Kutno - Ozorków Łęczyca

dodano: 2022.10.08 ważne do: 2023.10.03 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal, zatem inaczej Disulfiram, to lek powszechnie kojarzony jako wszywka alkoholowa. Znaczącym atutem jest jego niewidoczność. Dla organizmu Esperal jest bezpieczny a daje uciążliwe objawy tylko i wyłącznie po spożyciu napojów wysokoprocentowych. W żaden sposób nie wpływa na codzienne funkcjonowanie. To wyraźnie efektywna opcja wpierająca wyjście z nałogu alkoholowego. Wszywka jest doskonałą metodą uzdrawiania, która pomaga w terapii. Może również powstrzymać nawroty cugu alkoholowego. Należy pamiętać, iż przed zabiegiem zaszycia, chory, dla swojego bezpieczeństwa, na co najmniej dwie doby musi bezwarunkowo odstawić napoje wyskokowe i zachować abstynencję.
Kontakt
Esperal Łódź
ul. Al. Kościuszki 106/116, 90-442 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------