Urządzenia do metalografii

dodano: 2022.10.12 ważne do: 2023.10.07 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy nowoczesne i praktyczne urządzenia do metalografii, przeznaczone do przygotowania oraz analizy próbki metalu. Jako że spreparowanie próbki jest procesem wymagającym i czasochłonnym, umieściliśmy w asortymencie wyłącznie sprawdzone, certyfikowane i niezawodne urządzenia metalograficzne od renomowanych producentów. Specjalistyczny sprzęt ułatwia: cięcie próbki wraz z jej właściwym uchwyceniem, inkludowanie, szlifowanie oraz odsłonięcie finalnego przekroju. Do każdego z urządzeń w tej kategorii oferujemy akcesoria dodatkowe, usprawniające ich pracę. Są to między innymi: tarcze tnące, chłodziwa, żywice, pasty i emulsje. Umieszczone w katalogu urządzenia metalograficzne są bezpieczne w użytkowaniu oraz niezawodne. Potwierdzają to certyfikaty jakościowe, potwierdzające zgodność z normami uznawanymi w branży metalograficznej. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu oraz doboru urządzeń ułatwiających codzienne wykonywanie obowiązków w zakładzie pracy. Służymy również podpowiedziami odnośnie zakupu.
Kontakt
metalografia-pik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------