odwołany lot

dodano: 2022.10.12 ważne do: 2023.10.07 wyświetleń: 105
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, że przysługuje Ci odszkodowanie w przypadku, gdy lot samolotem został odwołany lub przylot znacznie opóźnił się? Przepisy prawa dopuszczają możliwość uzyskania przez poszkodowanych rekompensaty pieniężnej w sytuacji, gdy winę za zdarzenie ponoszą wyłącznie linie lotnicze.  Zlecając sprawę o uzyskanie odszkodowania za spóźniony lub odwołany lot profesjonalnemu pełnomocnikowi, zyskujesz szansę na szybkie działanie i przyznanie świadczenia. Należy do nich firma https://aircompensa.com/. Nie musisz posiadać środków na opłacenie usługi, bowiem wynagrodzenie rozliczane jest z uzyskanego odszkodowania, a wstępna analiza sprawy jest bezpłatna.  Wysokość marży pobieranej przez firmę, czyli 20% odszkodowania otrzymanego za opóźnienia lub odwołania lotów, należy do najniższych na rynku. O ile opóźnienie w wypłacie spowodowało naliczenie odsetek ustawowych, również one są rozliczane klientom. Warto podkreślić, że nie jest to powszechną praktyką firm odszkodowawczych. Dlatego też warto powierzyć dochodzenie roszczenia o opóźniony lub odwołany lot uczciwej i skutecznej firmie.
 
Kontakt
aircompensa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------