Meble laboratoryjne wysokiej jakości zamówisz na DanLab

dodano: 2022.10.14 ważne do: 2023.10.09 wyświetleń: 119
Szczegóły ogłoszenia:
DANLAB jest specjalistą w obszarze takim jak wyposażenie laboratorium chemicznego i innego typu. Decydując się na prowadzony przez nas sklep laboratoryjny, otrzymasz rewelacyjnej klasy sprzęt laboratoryjny dopasowany do wymogów specjalistów. Gama produktów zawiera m.in. szkło i sprzęt laboratoryjny, urządzenia chłodnicze, jak i meble laboratoryjne czy drobny asortyment laboratoryjny i znacznie więcej. Współpracując z nami, skompletujesz pełne, niezawodne wyposażenie laboratorium zgodne z normami. Działamy w branży od ponad dekady, a nabyte doświadczenie, rozległa wiedza i uczciwość sprawiają, iż stale powiększamy portfel zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi rozwiązaniami oraz do dokonania zakupu!
 
Kontakt
DanLab
ul. Handlowa 6A, 15-399 Białystok, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------