Wszywka alkoholowa Esperal w Szczecinku

dodano: 2022.10.14 ważne do: 2023.10.09 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Choroba alkoholowa dotyka coraz więcej osób i to w różnym wieku. W przypadku leczenia, coraz bardziej powszechny wydaje się być temat dotyczący metody farmakologicznej. Jednym z najczęstszych środków jest Esperal. Zabieg wszycia przeprowadza się w wielu miejscach w Polsce. Środek Esperal posiada w swoim składzie Disulfiram, który jest związkiem chemicznym ingerującym na funkcjonowanie metabolizmu alkoholowego. Jego działanie zauważalne jest tylko w momencie powiązania tego specyfiku ze spożyciem etanolu – w ten sposób pacjent zaczyna spostrzegać wyrazy silnego zatrucia alkoholowego. Sam zabieg wszywki alkoholowej nie jest inwazyjny.
Kontakt
Esperal Szczecin
ul. Jagiellońska 27, 70-362 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------