Namiot do osłony zwłok

dodano: 2022.10.20 ważne do: 2023.10.15 wyświetleń: 215
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Namiot do osłony zwłok - sprzęt niezbędny do pracy służb mundurowych i ratunkowych takich, jak policja czy straż pożarna oraz przy działaniach prokuratorskich. Przydatny również dla pracowników domów i zakładów pogrzebowych, a także przy przeprowadzaniu wizji lokalnych. Namiot GT140 dzięki sprężystemu stelażowi można bez trudu składać i rozkładać bez konieczności demontażu innych elementów, zaś oględziny ułatwiają suwaki - namiotu nie trzeba przestawiać w ustronne miejsce. Za dopłatą na namiocie do osłony zwłok można wykonać odpowiedni nadruk -  dopasowany pod działania policji, prokuratury oraz innych służb. Zestaw zawiera również pokrowiec do transportu namiotu - nie ma konieczności kupna dodatkowych akcesoriów. Zobacz ofertę na stronie sklepu Protect BHP.
Kontakt
Sklep Protect BHP
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------