Wszycie Esperalu w Szczecinie-wszywka alkoholowa

dodano: 2022.10.22 ważne do: 2023.10.17 wyświetleń: 118
Szczegóły ogłoszenia:
Leczenie choroby alkoholowej to długotrwała terapia, której zamiarem jest zmotywowanie pacjenta do przezwyciężenia nałogu i nauka dobrych zachowań abstynenckich. Jedną z najlepszych metod konfrontacji z nałogiem, jest tzw. wszywka alkoholowa. Leczenie polega na zaimplementowaniu pod skórę środku o nazwie Esperal, który ułatwia pozbyć się głodu alkoholowego oraz utrzymać stan trzeźwości. Wszycie wszywki alkoholowej traktowane jest jako operacja chirurgiczna. Lek umieszcza się domięśniowo w okolicach brzucha, pośladków bądź pleców. Zabieg poprzedza dokonanie znieczulenia miejscowego. Chory przed wizytą nie może konsumować alkoholu przez 48 godzin. Wielu lekarzy mówi, iż Esperal jest skutecznym lekiem, dzięki któremu można łatwiej oswobodzić się od uzależnienia oraz szybciej rozpocząć terapię odwykową.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Szczecin
ul. Wąska 8, 71-417 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------