Wszycie Esperalu we Wrocławiu-natychmiastowa pomoc dla każdego

dodano: 2022.10.22 ważne do: 2023.10.17 wyświetleń: 144
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm jest chorobą, którą trzeba leczyć przy wsparciu specjalistów. Osoba uzależniona częstokroć zaprzecza problemowi, ucieka od przyznania się do niego przed samym sobą. Jedną z najskuteczniejszych form walki z nałogiem, jest tzw. wszywka alkoholowa. Leczenie polega na zaimplementowaniu pod skórę preparatu o nazwie Esperal, który ułatwia pozbyć się głodu alkoholowego i utrzymać stan trzeźwości. Wszycie wszywki alkoholowej uznawane jest jako operacja chirurgiczna. Środek wprowadza się domięśniowo w okolicach brzucha, pośladków lub pleców. Zabieg poprzedza dokonanie znieczulenia miejscowego. Chory przed wizytą nie może spożywać alkoholu przez 48 godzin. Wielu lekarzy stwierdza, iż Esperal jest  skutecznym lekiem, dzięki któremu można łatwiej oswobodzić się od uzależnienia i szybciej podjąć terapię odwykową.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Wrocław
ul. Kotlarska 12, 50-150 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------