Szeroki zakres usług prawnych dla marynarzy: Kancelaria Legal Marine

dodano: 2022.10.25 ważne do: 2023.10.20 wyświetleń: 136
Szczegóły ogłoszenia:
Marynarze mogą skorzystać z profesjonalnej i kompleksowej opieki prawnej świadczonej przez wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników Kancelarii Prawnej założonej w 2006 roku przez Mateusza Romowicza – Legal Consulting (Legal Marine). Usługi prawne, jakie świadczy na ich rzecz Kancelaria to na przykład reprezentacja marynarzy przed organami podatkowymi i rentowymi (zarówno w Polsce, jak i za granicą), doradztwo i reprezentacja w sprawach odszkodowawczych, reprezentacja w sprawach rodzinnych gdzie stroną jest marynarz. Dodatkowo wykwalifikowana kadra pracownicza Kancelarii może występować jako pełnomocnik marynarza w sporach pracowniczych z armatorami.
 
Kontakt
kancelaria-gdynia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------