Leczenie alkoholizmu-ośrodek leczenia w Szczecinie

dodano: 2022.11.02 ważne do: 2023.10.28 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Leczenie nałogu alkoholowego to niełatwy proces, natomiast z naszą pomocą uda Ci się powrócić do trzeźwości. Choć wśród społeczeństwa wciąż panuje przekonanie, iż nałóg alkoholowy to po prostu zwyczajne niekontrolowane pijaństwo, i wszystkie problemy alkoholika to wina jego słabego charakteru, prawda jest całkowicie inna. Uzależnienie od alkoholu to przypadłość, która ma podnóże fizyczne oraz psychiczne zarazem. Nasza prywatna placówka leczenia uzależnień bardzo duży nacisk nakłada na leczenie uzależnień przez psychoterapię, która ma istotne znaczenie dla powodzenia całego odwyku. W trakcie leczenia, którym jest odwyk alkoholowy dajemy dostęp do sesji terapeutycznych w większych grupach jak i osobistych w zależności od potrzeb Pacjenta.
Kontakt
Leczenie Uzależnień Szczecin
ul. Herbowa 4, 71-899 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------