Migracja danych do chmury

dodano: 2022.11.11 ważne do: 2023.11.06 wyświetleń: 127
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Migracja danych do chmury polega na przeniesieniu kompleksowych środowisk informatycznych, systemów, baz danych oraz aplikacji na w pełni zabezpieczoną platformę chmurową, która dysponuje odpowiednimi zasobami mocy obliczeniowej. Dzięki tej usłudze możliwe jest przetwarzanie znacznej ilości danych bez ograniczeń sprzętowych czy systemowych. Polcom zapewnia kompleksowe wsparcie podczas procesu migracji oraz po jego zakończeniu - zatem klient może liczyć na ciągłą pomoc wykwalifikowanych inżynierów. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży IT, co pozwoliło na zdobycie odpowiednich kompetencji w zakresie migracji najbardziej skomplikowanych środowisk informatycznych. Jeżeli jesteś zainteresowany chmurą obliczeniową oraz pozostałymi usługami Polcom, to zapraszamy do kontaktu już teraz!
Kontakt
Polcom
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------