Torba papierowa eko 25x13x33

dodano: 2022.11.22 ważne do: 2023.11.17 wyświetleń: 141
Szczegóły ogłoszenia:
Torba papierowa eko 25x13x33 od Ecosac to idealna propozycja dla marek, które szukają sprawdzonych i solidnie skonstruowanych toreb na swoje działania cateringowe. Idealnie sprawdzi się do przenoszenia pudełek z żywnością - jest wykonana z trwałego papieru Kraft ECO, który produkowany jest wyłącznie z drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Prócz wysokiej jakości opakowania zyskujesz dodatkowy wymiar dbałości o środowisko i edukacji ekologicznej Twoich klientów. Dla jeszcze większej wygody, uchwyt torby papierowej eko 25x13x33 jest skręcany - nie ma obaw, że przerwie się i zniszczy tak, jak w wielu innych torbach papierowych. Zapoznaj się z pełną ofertą ekologicznych toreb od Ecosac!
Kontakt
Ecosac
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------