Wyszukiwanie za pomocą obrazu

dodano: 2022.11.23 ważne do: 2023.11.18 wyświetleń: 162
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, jak wyszukiwanie za pomocą obrazu może pomóc w prowadzeniu działalności w wielu obszarach? Dla generacji Z, a więc pokolenia, które dorastało w obecności najnowszych technologii, szczególnie atrakcyjne są nowatorskie doświadczenia konsumenckie, często oparte na obrazie i wspierane przez nowatorskie, cyfrowe rozwiązania. Dla przykładu - niektóre z popularnych internetowych platform wprowadziły możliwość wyszukiwania produktów poprzez wprowadzenie obrazu. Dzięki wprowadzeniu funkcjonalności wyszukiwania za pomocą obrazu, przed konsumentami otwiera się nowy poziom doświadczeń związanych z odkrywaniem nowych produktów czy opcji stylizacji - technologia świetnie sprawdza się w branży modowej. Czy jednak inne branże w równie dużym stopniu skorzystają z przełomowych technologii opartych na obrazie? Dowiedz się więcej na stronie Exorigo Upos.
Kontakt
Exorigo Upos
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------