Wynajem osuszaczy Olsztyn - Interduo

dodano: 2022.11.25 ważne do: 2023.11.20 wyświetleń: 189
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Interduo realizuje osuszanie pomieszczeń. Do jej realizacji należy usuwanie szkód po zalaniu piwnicy, garażu oraz wielu innych miejsc. Interduo ma do dyspozycji profesjonalny sprzęt osuszający marki Master. Firmę wyróżnia bogate doświadczenie, dlatego może zagwarantować skuteczne i precyzyjnie zrealizowane prace. To zespół specjalistów, który wie, w jaki sposób zlokalizować źródło przecieku i usunąć problem związany z zawilgoceniem. Zawsze dobiera najkorzystniejsze rozwiązanie, które sprawdza się w wybranej sytuacji. Firma zapewnia również odgrzybianie budynków, pomiar poziomu wilgoci oraz ozonowanie. Ponadto Interduo zapewnia za swoje usługi niewygórowane ceny.
Kontakt
Interduo
ul. Kardynała Stanisława Hozjusza 2e/1, 11-041 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------