Esperal Szczecin-Dlaczego warto zdecydować się na wszywkę alkoholową?

dodano: 2022.11.30 ważne do: 2023.11.25 wyświetleń: 108
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa jest jedną spośród najczęściej wykorzystywanych metod walki z alkoholizmem. Środek wszywany jest przez lekarzy specjalistów. To zabieg nie wymagający hospitalizacji ani narkozy. Przynosi wyjątkowo efektywne wyniki i znacząco pomaga podczas terapii alkoholizmu. Zaszycie alkoholowe ma na celu całkowite odrzucenie osoby uzależnionej od napojów wysokoprocentowych Esperal zawiera disulfiram – substancje chemiczną, która po połączeniu się z alkoholem daje bardzo nieprzyjemne skutki uboczne. Po wypiciu chociażby minimalnej ilości alkoholu, chory doświadcza takie przykre dolegliwości, jak nadmierne pocenie się a także poczucie lęku, nudności oraz ból głowy. Zaszycie alkoholowe zalecane jest zwłaszcza tym, którzy mimo terapii nie mogą poradzić sobie z uzależnieniem.
Kontakt
Odtruwanie Szczecin
ul. Jagiellońska 96, 70-435 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------