SQDA - ochrona przeciwpożarowa

dodano: 2022.12.01 ważne do: 2023.11.26 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma zajmuje się wieloma dziedzinami związanymi z IT. Od przeszło dekady działamy na rynku zapewniając bardzo wysokie standardy współpracy. Zapewniany przez naszą firmę zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje na przykład pomoc przy organizowaniu tego rodzaju usług jak szkolenia online bądź też e-learning. Naszych klientów wspieramy także w wielu innych procesach związanych z informatyką dotyczących dziedzin: szkoleń, zarządzania zdrowiem, systemów związanych z zarządzaniem i sporo więcej. Zatrudniona przez nas kadra specjalistów doskonale wie w jaki sposób trzeba podejść do każdego klienta i w związku z tym możemy zagwarantować, że każdy będzie zachwycony z naszych usług. Charakteryzuje nas elastyczność, wiele lokalizacji naszej siedziby, upraszczających dotarcie do nas, a także gwarancja jakości naszych usług, jak również posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015. 
Kontakt
SQDA Alliance
ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------