Paleciak nożycowy

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 193
Szczegóły ogłoszenia:
Paleciak nożycowy to element, bez którego nie można wyobrazić sobie pracy w większości magazynów. Proste, ale sprawdzone konstrukcje oparte na hydraulice o szerokim zastosowaniu - sprawdzą się idealnie zarówno do przewożenia palet, ale też podnoszenia podestów dla pracowników, którzy mają wykonać określone prace na wysokości. Najczęściej wyróżnia się wózki oparte na pojedynczym lub podwójnym mechanizmie nożycowym - te podwójne (umożliwiające podniesienie platformy dwukrotnie wyżej) często wykorzystywane są przy rozdzielaniu jednostek ładunkowych i przygotowywaniu zamówień dla klientów w procesie komisjonowania. Jeśli nie wiesz, gdzie znajdziesz paleciaka nożycowego na sprzedaż w rozsądnej cenie - wejdź na stronę Machinery Line i zobacz ogłoszenia dotyczące dostępnych urządzeń.
Kontakt
Machinery Line
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------