Czekała S.C. - Produkcja i serwis wag

dodano: 2022.12.13 ważne do: 2023.03.31 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma działa jako przedsiębiorstwo rodzinne już od 1993 roku, produkując różnego rodzaju wagi. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i nowoczesnym sprzęcie jesteśmy w stanie wykonać wagi dla klientów z różnych branż i wykorzystywanych w wielu specyficznych warunkach. Nasze produkty są wykorzystywane prawie w każdej dziedzinie przemysłu gdzie stosowana jest waga najazdowa. Legalizację wzorcowanie i kalibrację wag przeprowadzamy na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma znaczącymi przedsiębiorstwami, które od lat są naszymi stałymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 
Kontakt
Czekała S.C.
ul. Sosnowa 55, 64-100 Leszno, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------