Analiza kolorystyczna

dodano: 2022.12.13 ważne do: 2023.12.08 wyświetleń: 224
Szczegóły ogłoszenia:
Stylistki ubioru często proponują swoim klientkom dobór kolorystyczny ubrań, makijażu, jest to tak zwana analiza kolorystyczna. Twoja stylistka będzie ekspertem w doborze ubrań pasujących do twojej kolorystyki, typu urody. Jak wiadomo ogólnie dzielimy typy urody na wiosnę, lato, jesień i zimę, jednak nie zawsze właściwy dobór kolorystyki do swojego typu urody jest łatwy, nie zawsze w danym kolorze wyglądamy dobrze. Stylistka dobierze dla ciebie odpowiednie kolory ubrań, które sprawią, że będziesz wyglądać promiennie i zdrowo. W słabo oświetlonych przymierzalniach często trudno jest stwierdzić, czy kolor ubrania ci odpowiada, czy nie, ale stylistka pomoże nam w znajdowaniu kolorów, które wydobędą z ciebie to, co najlepsze. W ten sposób poczujesz się dobrze w swoich nowych ubraniach, i usłyszysz wiele komplementów na temat swojego wyglądu.

Kontakt:

Stylistka Marta Zalega

tel. 606 121 666

stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------