Obniż koszty poprzez montaż pompy ciepła w domu.

dodano: 2022.12.14 ważne do: 2023.12.09 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Eko Polska Elektrotechnika z Krakowa, to firma bazująca na wysokiej jakości materiałach, sprzedająca zarówno produkty potrzebne do montażu systemów fotowoltaicznych, jak i również rozwiązania z zakresu technik grzewczych. Prowadzą, między innymi, sprzedaż pomp ciepła, które mogą być wykorzystywane jako uzupełnienia domowych lub przemysłowych instalacji fotowoltaicznych. Porównując ceny pompy ciepła dostępnych na rynku z tymi które oferuje Eko Polska to stanowią dużą konkurencję w stosunku do innych firm. Sprawdzając koszt pompy ciepła do domu 150 m2 łatwo można przekalkulować, że przy szybko rosnących cenach ogrzewania ta forma źródła odnawialnej energii jest idealnym rozwiązaniem. Firma dostarcza na terenie całej Polski, mimo iż jest z Małopolski. Firmowi specjaliści doradzą a także pomogą w wyborze i złożeniu wniosku na dofinansowanie do pompy ciepła w ramach programu Czyste Powietrze i Moje Ciepło. Warto nie wahać się i rozważyć tą ścieżkę oszczędności ponieważ to w dłuższej perspektywie Państwa czysty zysk. 
 
Kontakt
oze-ekoshop
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------