Zarządzanie nieruchmościami Warszawa

dodano: 2022.12.19 ważne do: 2023.12.14 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Firma KON Profes oferuje usługi z zakresu zarządzania oraz administracji nieruchomościami na terenie Warszawy. Możemy zająć się budynkami o różnej specyfikacji nowymi jak również starszymi budynkami, które mogą wymagać przeglądu czy też remontu. Wykonujemy profesjonalną analizę stanu prawnego, możemy wykonać audyt budynku, w celu wykrycia usterki czy też wady które trzeba usunąć. Sprawdzamy dokumentację, umowy, które możemy także renegocjować aby uzyskać najlepsze warunki. Oferujemy obsługę 'finansową, rozliczanie funduszu remontowego, prowadzenie ewidencji kosztów związanych z eksploatacją budynku. Współpracujemy z firmami remontowo-budowlanymi, zadbamy o stan techniczny nieruchomości. Nadzorujemy właściwe działanie instalacji związanych z dostarczeniem wody oraz instalacji kanalizacyjnej, grzewczej jak również systemów wentylacji. Nasze usługi dotyczą kompleksowej obsługi nieruchomości, od strony prawnej, technicznej oraz księgowej.

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

K.O.N. Profes

tel./fax. (22) 610-18-88

tel./fax (22) 616-00-50

e-mail: sekretariat@konprofes.pl

Kontakt
konprofes
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------