DORADCY ŚRODOWISKOWI EKOEXPERT BIAŁYSTOK USŁUGI OBSŁUGA DOKUMENTY OPŁATY

dodano: 2022.12.20 ważne do: 2024.06.30 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. od ponad 15 lat świadczy kompleksowe usługi środowiskowe na rzecz firm, instytucji, jednostek samorządowych. Doradcy środowiskowi z EkoExpert zapewniają profesjonalne wsparcie w zakresie zarządzania ochroną środowiska, które obejmuje wszelkie najważniejsze obszary funkcjonowania firmy, w tym zarządzanie dokumentacją środowiskową, zarządzanie odpadami, przygotowanie firmy do kontroli środowiskowej, dostosowanie działalności do obowiązujących wymogów środowiskowych. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej firm pozwala firmie EkoExpert oferować elastyczne warunki współpracy ekologicznej dostosowanej do potrzeb środowiskowych firmy, przepisów prawa oraz obowiązujących wymagań w zakresie raportowania prowadzonej działalności, uzyskiwania stosownych pozwoleń środowiskowych, zezwoleń, dokonywania rozliczeń z tytułu korzystania ze środowiska tj. m.in. wprowadzania gazów i pyłów do atmosfery, wprowadzania nieczystości do wód powierzchniowych, wprowadzania opakowań do obrotu, emisji hałasu, wytwarzania odpadów. Kompleksowa obsługa ekologiczna oferowana przez firmę EkoExpert obejmuje wsparcie doświadczonych ekspertów środowiskowych przez cały okres trwania umowy, doradztwo ekologiczne związane z podejmowanymi w firmie działaniami, dostosowanie obowiązujących w firmie procedur do aktualnie obowiązujących wymagań w zakresie zarządzania środowiskiem, zarządzania odpadami, zarządzania dokumentacją, zarządzania procesami produkcji w celu ograniczenia wpływu prowadzonej działalności na środowisko oraz prawidłowe i terminowe wnoszenie opłat środowiskowych.
Firma EkoExpert w ramach współpracy ekologicznej zapewnia terminowe przekazywanie raportów środowiskowych, sprawozdań środowiskowych, wniosków o wydanie pozwoleń środowiskowych, pozwoleń sektorowych, pozwoleń zintegrowanych dla prowadzonej działalności, terminowe wnoszenie opłat środowiskowych tj. opłaty produktowe, opłaty za korzystanie ze środowiska oraz monitorowanie zmian regulacji prawnych dotyczących prowadzonej działalności wraz z opracowaniem propozycji zmian niezbędnych do dostosowania działalności. Doradcy środowiskowi z EkoExpert realizują także szkolenia ekologiczne dla firm obejmujące wszelkie aspekty funkcjonowania firm m.in. w zakresie efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii, ekologicznego wizerunku  firmy, RODO, finansowania projektów ekologicznych ze środków unijnych, w tym prowadzenie i rozliczanie projektów unijnych. Szczegóły oferty usług ekologicznych realizowanych przez firmę EkoExpert dostępne są na stronie http://www.ekoexpert.com.pl oraz u doradcy pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------