Zaszycie alkoholowe w Warszawie-dyskretne leczenie alkoholizmu

dodano: 2022.12.22 ważne do: 2023.12.17 wyświetleń: 137
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to środek, nazywany potocznie "wszywką alkoholową". Wynika to ze sposobu aplikowania tego specyfiku, który umieszczany jest podskórnie w mało inwazyjnym i stosunkowo łagodnym zabiegu chirurgicznym. Esperal zawiera Disulfiram - materię aktywną, która zakłóca tok metabolizowania etanolu. W praktyce, kiedy Chory narusza abstynencję, Disulfiram aktywuje stworzenie tzw. „reakcji disulfiramowej”, porównywaną do uciążliwej formy kaca. Niewątpliwym walorem wszywek jest to, iż działa ona nieustannie, wyzwalając swoją materię czynną do krwioobiegu. Uleczanie Esperalem dedykowane jest osobom z problemem alkoholowym, którzy chcą opanować swój nawyk, ciesząc się życiem bez ograniczeń ze strony uzależnienia.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Warszawa
ul. Lekarska 6, 00-610 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------