Modernizacja oświetlenia ulicznego LED na autostradzie A4

dodano: 2022.12.28 ważne do: 2023.12.23 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego jest niemałym przedsięwzięciem - szczególnie, jeśli mówimy o drogach o dużym zagęszczeniu ruchu, do których możemy zaliczyć autostrady. Doskonałym przykładem może być modernizacja oświetlenia ulicznego LED, przeprowadzona przez firmę Luxon na odcinku autostrady A4 w województwie opolskim. Odpowiednio rozplanowane działania, uwzględniające bezpieczeństwo i komfort monterów oraz kierowców przejeżdżających autostradą w danym okresie dała wymierne korzyści. Zredukowano pobór energii i tym samym emisję CO2 oraz poziom awaryjności całego systemu oświetlenia przy jednoczesnym podniesieniu komfortu i bezpieczeństwa kierowców. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat instalacji oświetlenia przemysłowego i modernizacji oświetlenia ulicznego LED - zapoznaj się z przykładowymi realizacjami na stronie Luxon!
Kontakt
Luxon
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------