Zaszycie alkoholowe Tarnów-Nowy Sącz-Wieliczka-działanie esperalu

dodano: 2023.01.17 ważne do: 2024.01.12 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to środek, dzięki któremu można pozbyć się ciągu alkoholowego oraz nie wracać do niego przez długi czas bądź całkowicie go pokonać. Zaszycie alkoholowe hamuje rozkład alkoholu etylowego w organizmie. Już po minimalnej ilości napoju wyskokowego chory odczuwa bardzo dokuczliwe efekty jego spożycia. Zaszycie alkoholowe dokonuje się podczas jednego zabiegu. W trakcie jego trwania stosowane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu pacjent poddawany owemu zabiegowi nie musi być hospitalizowany. Zaszycie alkoholowe przeprowadza lekarz chirurg, który przed zabiegiem odbywa wywiad. Istotnie sam Esperal niewiele da bez stosownej terapii. Konsultacja psychologa oraz psychoterapeuty jest wskazana w ciągu leczenia.
Kontakt
Esperal Kraków
ul. Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 11A/lok. 3, 31-514 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------