Fotograf Warszawa - artystyczne sesje zdjęciowe W BLASKU NEONÓW

dodano: 2023.02.05 ważne do: 2024.01.31 wyświetleń: 89
600 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Witam serdecznie!

Nazywam się Filip Herzig, jestem fotografem i oferuję:

Artystyczną sesję zdjęciową "W BLASKU NEONÓW". To wyjątkowa i oryginalna sesja, która może być także prezentem dla przyjaciółki, pary, rodziny, bliskich. Mogę przygotować dla Ciebie specjalny voucher.

Sesja W BLASKU NEONÓW odbywa się w scenerii miejskiej, w godzinach wieczornych, w blasku warszawskich neonów, witryn sklepowych i latarni. Fotografuję w różnych miejscach i oświetleniu, sesja trwa około 2-3 godzin - nie patrzę na zegarek, liczą się dla mnie cudowne zdjęcia. Kocham fotografię, żyję nią na co dzień, a fotografowanie sprawia mi przyjemność :)

Osoba fotografowana otrzyma zdjęcia w takim stylu jak w galerii.

Nie trzeba umieć pozować, nie trzeba niczym się martwić, więc można sesję podarować dowolnej osobie w formie vouchera, ja zadbam o odpowiednie pozy, mam wyczucie estetyki i dobrego gustu. Dbam o komfort fotografowanych osób. Będziesz czuć się dobrze i swobodnie :)

Otrzymasz 10 powstałych z niej artystycznych zdjęć w formie cyfrowej w wysokiej rozdzielczości z autorską obróbką i retuszem oraz 10 odbitek z tych zdjęć w formacie 21x30cm (A4), które wybierzesz z około 30 przesłanych przeze mnie wcześniej zdjęć do wyboru - dla swobody i pełnego zadowolenia osoby fotografowanej.

Gotowe zdjęcia cyfrowe przekażę w terminie do 5 dni na pendrive, mailem, messengerem, i w galerii on-line chronionej hasłem z dostępem na 6 m-cy, a odbitki w terminie do 8 dni.

Zdjęcia otrzymasz w kolorze oraz gratis cyfrową wersję w czerni i bieli. Do sesji zdjęciowej można wykonać dodatkowe odbitki, albumy i foto-książki.

Artystyczna sesja zdjęciowa W BLASKU NEONÓW na długi czas zapadnie w pamięci i będzie przywoływać bardzo pozytywne emocje, a wśród bliskich spowoduje zachwyt.

Możliwy profesjonalny makijaż i stylizacja (opcje dodatkowe, nie wchodzą w skład vouchera).

Masz pytania? Dzwoń 518-100-205.

Zapraszam przed obiektyw! :-)

Więcej moich prac:
Insta: herzigfilip
YouPic: FilipHerzig
Kontakt
Filip Herzig Fotografia
02-954 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------