Wszywka alkoholowa Esperal Siedlce - Ostrołęka - Podkowa Leśna

dodano: 2023.02.27 ważne do: 2024.02.22 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm to nałóg, który osłabia nie tylko ciało, ale także ducha. To, jak długo będzie przebiegało leczenie alkoholizmu u uzależnionego zależy w dużej mierze od stopnia nawyku, w jakim tkwi. Najistotniejsze, to chęć wyzdrowienia. Do jednych z najskuteczniejszych form uzdrawiania, zalicza się wszycie Esperalu. Wszywka alkoholowa jest preparatem przeznaczonym do implantacji podskórnej. Przed zabiegiem specjalista przeprowadza z uzależnionym szczegółowy wywiad, podczas którego rozpoznane zostają ewentualne ograniczenia do wykonania wszywki alkoholowej. Działanie wszywki polega na wytwarzaniu substancji, która zaburza metabolizm alkoholu. Proces ten jest długofalowy, czego efektem jest, pojawienie się uciążliwych zaburzeń po wypiciu napojów alkoholowych.
Kontakt
Gabinet Chirurgiczny Warszawa
ul. Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------