Esperal wszywka alkoholowa Radom - Grójec - Warka - Białobrzegi

dodano: 2023.02.28 ważne do: 2024.02.23 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Zabieg zaszycia pozwala na szybkie oraz niezwykle skuteczne pozbycie się ciągu alkoholowego. Zaszycie alkoholowe polecane jest zwłaszcza pacjentom, którzy pomimo terapii nie mogą podołać z alkoholizmem. Środek Esperal powoduje, że po wypiciu napojów wyskokowych, pacjent doznaje objawy zatrucia alkoholowego. Dzięki temu pacjent z zaszytym Esperalem czuje głębokie odrzucenie od alkoholu i nie ma chęci pić go w większych ilościach. Wszycie Esperalu jest zabiegiem szybkim i łagodnym. W trakcie jego wykonywania jest podawane znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa około 15 minut. Przed planowaną wizytą nie wolno przez co najmniej 24 godziny pić napojów alkoholowych.
Kontakt
Esperal Warszawa
ul. Kinowa 16, 04-017 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------