Beverpack

dodano: 2023.03.01 ważne do: 2024.02.24 wyświetleń: 105
Szczegóły ogłoszenia:
Beverpack jest rodzinną firmą z przeszło 30-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji oraz regeneracji części formatowych, zamiennych i eksploatacyjnych z tworzyw sztucznych. Tworzymy ponadto gąbki do etykieciarek, ekrany dogładzające etykiety, rolki do etykieciarek, wałki klejowe i dociski banderol. Naszymi kluczowymi odbiorcami są kontrahenci z branży spożywczej oraz alkoholowej. Do każdego klienta podchodzimy w sposób przyjacielski, ale przy tym i profesjonalny. Od lat cieszymy się zaufaniem oraz zadowoleniem klientów krajowych jak i międzynarodowych. Oferujemy szybką realizację zamówień do 48h. Na każdym etapie od transportu, przez napełnianie, zamykanie, etykietowanie oraz banderolowanie zwracamy uwagę na każdy szczegół, by klienci byli zadowoleni z jakości, jaką im świadczymy. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy? Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt
Beverpack
ul. Sandomierska 26a, 37-300 Leżajsk, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------