Esperal Szczecin-Wskazania do zabiegu zaszycia alkoholowego

dodano: 2023.03.01 ważne do: 2024.02.24 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Leczenie alkoholizmu to skomplikowany, długofalowy proces. Jedną z najskuteczniejszych strategii konfrontacji z nałogiem, jest tzw. wszywka alkoholowa. Leczenie polega na zaimplementowaniu pod skórę środku o nazwie Esperal, który ułatwia pozbyć się głodu alkoholowego oraz utrzymać stan wstrzemięźliwości. Wszycie wszywki alkoholowej traktowane jest jako operacja chirurgiczna. Środek wprowadza się domięśniowo w okolicach brzucha, pośladków bądź pleców. Zabieg poprzedza wykonanie znieczulenia miejscowego. Pacjent przed wizytą nie może konsumować alkoholu przez 48 godzin. Wielu lekarzy podkreśla, że Esperal jest skutecznym lekiem, dzięki któremu można łatwiej wyswobodzić się od uzależnienia oraz szybciej zacząć terapię odwykową.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Szczecin
ul. Wąska 8, 71-417 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------