Obsługa prawna — Prawnik Katowice

dodano: 2023.03.19 ważne do: 2024.03.13 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Smok działa od wielu lat i jest znana ze swojego zaangażowania. Działalność opiera się na wiedzy i doświadczeniu adwokatów i radców. Zespół ten jest wykwalifikowany z zakresu prawa. Zajmują się obsługą prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego, handlowego, autorskiego, bankowego. Ofertę kierują do wszystkich poszukujących pomocy prawnej. Przede wszystkim w sprawach rozwodowych, negocjacjach, przygotowywaniu dokumentów, wniosków, opisów, regulaminów, umów. Reprezentują w sądzie, sprawach cywilnych, spadkowych, rodzinnych i karnych. Świadczą obsługę prawną dla firm małych, przedsiębiorstw i korporacji. To profesjonalne i godne zaufania miejsce, które zapewnia kompleksową i skuteczną pomoc. Porady prawne są dostępne w wygodny sposób: za pośrednictwem e-maila, telefonu lub bezpośrednio w biurze. Gwarantują, że każdy przypadek zostanie omówiony z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Pełne zaangażowanie i dążenie do jak najlepszych efektów dla klientów to główny cel.
Kontakt
Kancelaria Prawna SMOK Spółka Komandytowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------