Wybielanie zębów, Lekarz Dentysta, Lekarz Stomatolog

dodano: 2023.03.21 ważne do: 2024.03.15 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Wybielanie zębów w Praktident Medical Clinic. Gwarantujemy pełną satysfakcję!
•       profesjonalna obsługa, świadczona przez doświadczonych specjalistów
•       cena przystępna na kieszeń każdego Klienta, których marzy o pięknych zębach
•       kompleksowa diagnostyka i plan leczenia oparty o nowoczesne metody
•       zachowanie najwyższych standardów bezbolesnych zabiegów stomatologicznych
Prowadzona przez nas klinika jest żywym dowodem na to, że specjalistyczne wybielanie zębów nie powinno kosztować kroci. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka opcji, które dają taki sam efekt – śnieżnobiałe, zdrowe zęby. Jak osiągnąć hollywoodzki uśmiech? Proponujemy:
•       wybielanie zębów nakładkowe – opcja ta polecana jest Państwu w momencie chęci rozjaśnienia koloru uzębienia. W tym przypadku mowa o stosowaniu nakładek z żelem. Zabieg na pierwszym etapie polega na pobraniu odcisku szczęki w gabinecie Praktident. Samo wybielanie zębów przebiega już w domowym zaciszu, poprzez aplikację bardzo wygodnej, bezpiecznej i bezbolesnej nakładki dopasowanej do konkretnego Pacjenta.
•       wybielanie zębów aktywowane światłem – to bardzo popularna metoda na wybielanie, polegająca na higienizacji jamy ustnej oraz nałożeniu specjalistycznego żelu, działającego pod wpływem wiązki światła. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny.

 
Wideo
Kontakt
Mariusz klinika stomatologiczna
ul. Grabiszyńska 89, 53-503 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------