Prasa taśmowa ze stali kwasoodpornej

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2024.03.17 wyświetleń: 109
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Montech oferuje prasy filtracyjne, służące do odwadniania różnego rodzaju osadów oraz oczyszczania cieczy. Prasa taśmowa może być wykorzystywana w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, piwowarskim, węglowym. Często duże ilości osadów powstają też w przetwórstwie owocowo-warzywnym, w przemyśle rybnym oraz w oczyszczalniach ścieków. W zależności od potrzeb klienta można zaoferować prasy filtracyjne, pozwolą uzyskać wysoką wydajność oczyszczania. Dzięki temu zmniejszymy wagę i objętość odpadów, które mogą zostać przeznaczone do utylizacji. Można zaoferować prasy taśmowe przygotowane indywidualnie do wymagań klientów, do określonych osadów czy też cieczy. Prasa taśmowa znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie producenci ponoszą wydatki związane z utylizacją. Odpowiednia filtracja osadów poprodukcyjnych to mniejsze wydatki związane z utylizacją.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: biuro@montech.pl

Kontakt
prasatasmowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------