Esperal Gdańsk-Oferujemy najlepszą opiekę medyczną w walce z alkoholizmem

dodano: 2023.03.27 ważne do: 2024.03.21 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Uzależnienie od alkoholu zwane kontroli – nałogowiec nie panuje zarówno nad piciem, jak i nad zachowaniem z nim powiązanym. Alkoholik zazwyczaj nie przyznaje się do nałogu i nie rozumie konsekwencji codziennego picia. Alkoholizm powinno się leczyć terapią lub farmakologią. Szczególną skutecznością charakteryzuje się podskórna aplikacja disulfiramu, inaczej znanego Esperalu. Wszywka alkoholowa to łatwy proces, który przeprowadzany jest przez doświadczonego medyka. Polega na podskórnym wszyciu medykamentu, który wchodzi w reakcję z alkoholem i prowadzi do jego awersji. Efektywność działania wszywki klasyfikuje się na 8-12 miesięcy.
Kontakt
Esperal Gdańsk
ul. Aleja Generała Józefa Hallera 41, 80-426 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------