Sprzątanie / Mycie okien / Pranie wykładzin UNICORN - Yes! We clean!

dodano: 2023.03.27 ważne do: 2023.07.13 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:

Mycie okien od zewnątrz i od wewnątrz

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz ekologiczne płyny do szyb.
Nasze kompetentne podejście, bogate doświadczenie i cenna praktyka pozwalają nam uzyskać najlepsze efekty w dziedzinie solidnego i dokładnego mycia różnych szyb, przeszkleń oraz typów okien. Dla naszych alpinistów nie istnieją powierzchnie, do których nie będą wstanie dotrzeć. Nasze usługi świadczymy w biurowcach, domach, hotelach, zakładach produkcyjnych, placówkach oświatowych oraz w budynkach administracji publicznej. UNICORN zapewni komfort pracy osobom z personelu oraz zadba o dobre samopoczucie kontrahentów odwiedzających Państwa firmę.
Zgłoś się po wycenę i uzyskaj bezpłatną symulację kosztów! Yes! We clean!

Mycie okien
Cena
Do uzgodnienia

Sprzątanie po budowie, remoncie
Usługa sprzątania po pracach remontowych oraz budowlanych wymaga od pracowników wykwalifikowanych umiejętności. Firma UNICORN dba o dobór profesjonalnej chemii, dostosowanej indywidualnie do każdego zlecenia.
Naszym priorytetem jest przygotowanie każdej przestrzeni do komfortowego użytkowania oraz pozostawienie pomieszczeń w idealnym porządku.
Zgłoś się po wycenę i uzyskaj bezpłatną symulację kosztów! Yes! We clean!

Sprzątanie po budowie, remoncie
Cena
Od 590 PLN


Pranie wykładzin

Zamawiając pranie wykładzin biurowych lub dywanowych w firmie UNICORN masz pewność, że proces przeprowadzimy w profesjonalny sposób.
Członkowie naszego teamu przeszli szereg szkoleń dotyczących poprawnego doboru preparatów chemicznych oraz posiadają kompetentną wiedzę w obsłudze maszyn i urządzeń. Każdą pracę nadzoruje Dyrektor techniczny, który dba o bezpieczeństwo oraz o jakość wykonania usługi.
Zgłoś się po wycenę i uzyskaj bezpłatną symulację kosztów! Yes! We clean!

Pranie wykładzin
Cena
Od 3.90 PLN za m2

Zapraszamy do kontaktu aby dowiedzieć się więcej!

https://www.google.com/maps?cid=5958002895022202367


UNICORN - Yes! We clean! Profesjonalna Firma Sprzątająca Warszawa
 
Kontakt
UNICORN - Yes! We clean! Profesjonalna Firma Sprzątająca Warszaw
04-672 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------