Modułowe namioty magazynowe

dodano: 2023.03.27 ważne do: 2024.03.21 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Namioty magazynowe całoroczne mogą być doskonałym rozwiązaniem jeżeli potrzebujemy szybkich rozwiązań pozwalających na składowanie. Helem magazynowe namiotowe charakteryzują się bardzo szybkim montażem, w zależności od rozmiaru hala może być gotowa do użytku w ciągu tygodnia, stosuje się obecnie bardzo wytrzymałe materiały, odporne na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz czy też opady gradu. Dlatego odpowiednie warunki może zapewnić hala namiotowa producent oferuje możliwość dostosowania rozmiarów. Dodatkowo namioty magazynowe całoroczne mogą posiadać zewnętrzne wzmocnienie w postaci blachy trapezowej, płyty warstwowej. Dzięki temu zyskają doskonałe właściwości izolacyjne. Hale magazynowe posiadają również wzmocnioną konstrukcję, która oparta jest na szkielecie aluminiowym. Wielosezonowe hale namiotowe są trwałe, dlatego z powodzeniem zastępują hale tradycyjne. Dodatkowo zaletą jest możliwość zastosowania dachu z powłoki PVC, która dzięki napompowaniu pozwoli usunąć łatwo wodę oraz śnieg. Namioty magazynowe:

Ewenta

tel: 504 199 092

biuro@ewenta.pl

Kontakt
halenamiotowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------