Przewóz kontenerów

dodano: 2023.03.28 ważne do: 2024.03.22 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się, gdzie w sieci znajdziesz profesjonalną i prężnie rozwijającą się firmę logistyczną? Poszukujesz firmy, która w swojej ofercie skierowanej do klientów posiada usługę transport kontenerów z Chin? Zależy Ci na najwyższej jakości usług w rozsądnej cenie? Nie zwlekaj ani chwili dłużej, już dzisiaj zapoznaj się z ofertą, którą dla swoich klientów przygotowała profesjonalna firma SPN Logistics. W ich szerokiej ofercie znajdziesz między innymi przewóz kontenerów drogą morską, przewóz kontenerów drogą lądową czy przewóz kontenerów koleją. Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, iż zyskali oni silną i stabilną pozycję na rynku oraz wielu zadowolonych z ich usług klientów. Najwyższa jakość oferowanych usług będzie gwarancją zadowolenia każdego klienta. Więcej szczegółowych informacji na temat specyfiki ich działalności oraz ich pełną ofertę skierowaną do klientów znaleźć można na stronie internetowej firmy. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, koniecznie zapoznaj się z ich pełną ofertą już dzisiaj.
Kontakt
SPN Logistics sp. z o.o.
ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------