Nadwyżki w magazynie | Odkupimy

dodano: 2023.03.30 ważne do: 2023.07.16 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
W Polsce zapasy magazynowe rosną z miesiąca na miesiąc a jednym z pomysłów jak poradzić sobie z towarem wolnorotującym na magazynowych półkach jest oczywiście jego sprzedaż. Pytanie jak sprzedać zalegający towar, gdy są to produkty niemodne, zniszczone, bądź przestarzałe lub takie, na które aktualnie nie ma popytu? Jak zarobić na nadwyżkach w magazynie? Jednym z pomysłów oczywiście jest zorganizowanie wyprzedaży, która w połowie sezonu wydaje się być całkiem rozsądnym posunięciem. Dodatkowo możesz także zorganizować sprzedaż outletowa lub zgłosić się do firm skupujących stoki magazynowe, która nie tylko wytłumaczą ci jak sprzedać towar wolnorotujący ale także zaproponują konkretną cenę, dzięki czemu odzyskasz środki finansowe zamrożone w magazynowanym towarze. Chcesz wiedzieć co to sprzedaż outletowa? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na na blogu firmy Odkupimy.
Kontakt
Odkupimy
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------