Stylistka Warszawa

dodano: 2023.04.01 ważne do: 2024.03.26 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Dla wielu ludzi zakup nowej odzieży nie będzie łatwą sprawą. W rzeczywistości głównym powodem, dla jakiego sporo osób zatrudnia osobistego stylistę, jest to, że nie lubią samodzielnego szukania jak również kupowania nowych ubrań, nie wiedzą co wybrać. Może nam w tym pomóc stylistka, można udać się na zakupy wspólnie, otrzymać specjalistyczne porady, jakie ubrania dobierać, a których unikać, by ubierać się prawidłowo jak również modnie. W ten sposób zawsze będziemy wyglądali dobrze w swoich nowych ubraniach, unikniemy pomyłek jak również niewłaściwie dopasowanych ubrań. Zazwyczaj stylistka dokonuje także analizy kolorystycznej klienta, poznaje jego gust, dzięki temu może wybrać ubrania jak również akcesoria, które przypadną klientce do gustu i będą chętnie noszone. Z porad stylistki najczęściej korzystamy przy specjalnych okazjach, gdy czeka nas ważne wydarzenie czy impreza oraz chcemy jak najlepiej wyglądać. Jednak stylistka może z nami zrobić zakupy i doradzić nam jak się ubierać na co dzień. Pomoże też stworzyć funkcjonalną garderobę, dzięki temu można się ubrać modnie oraz stylowo na każdą okazję.

Kontakt:

tel. 606-121-666

e-mail: stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistkawarszawa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------