Tylko raz w roku Beltane 30 kwietnia

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2023.07.20 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:


Rytuał Beltane - przyciągający miłość, szczęście, radość, zdrowie, bogactwo, nową pracę, awans, finanse - 333 płaszczyzna mentalna, emocjonalna i duchowa - Magiczna Noc Beltane 30 kwietnia na 1 maja 2022. Po zamówieniu, proszę o listę życzeń, czyli co pragniesz otrzymać od Sił Wszechświat a, co chcesz przyciągnąć do Twojego życia.
Ten rytuał jest dla Ciebie 
  • Jeśli wegetujesz w nieodpowiednim związku z nieodpowiednią osobą i czujesz brak spełnienia, to spotkanie pomoże to zmienić.
  • Jeśli pracujesz w zawodzie, który Ci nie odpowiada i każdy dzień jest męczarnią i brakiem satysfakcji.
  • Jeśli czujesz ciężar na sercu i brak szczęścia, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co, chcesz to zmienić 
  • Możesz chcesz przyciągnąć więcej szczęścia, powodzenia, dobrobytu, a może pogłębić lub odzyskać miłość, znależć lepszą pracę lub otworzyć własną działalność?
  • Może chcesz spłacić kredyt, a może poznać kogoś szczególnego, przyciągnąć więcej przyjaciół, ludzi, którzy "nadają" na tych samych falach?
i wiele więcej.
http://www.mariabucardi.pl
KOD RABATOWY 5% - 1118111
 
Kontakt
Maria
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------