Beverpack - Wałki klejowe

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2024.03.28 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz firmy do współpracy w zakresie produkcji części formatowych do rozlewni? Propozycja Beverpack jest właśnie dla Ciebie. Specjalizujemy się w produkcji oraz regeneracji części formatowych, zamiennych i eksploatacyjnych z tworzyw sztucznych. Produkujemy dodatkowo gąbki do etykieciarek, ekrany dogładzające etykiety, rolki do etykieciarek, wałki klejowe oraz dociski banderol. Naszymi czołowymi odbiorcami są kontrahenci z branży spożywczej oraz alkoholowej. Do każdego klienta podchodzimy w sposób przyjacielski, jednak przy tym i profesjonalny. Od lat cieszymy się zaufaniem i uznaniem klientów krajowych jak i międzynarodowych. Oferujemy szybką realizację zamówień do 48h. Na każdym etapie od transportu, przez napełnianie, zamykanie, etykietowanie oraz banderolowanie przykuwamy uwagę na każdy detal, aby klienci byli zadowoleni z jakości, jaką im proponujemy. Już dzisiaj zachęcamy do kontaktu.
Kontakt
Beverpack - Wałki klejowe
ul. Sandomierska 26a, 37-300 Leżajsk, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------