Przesyłki z USA do Polski

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2024.03.28 wyświetleń: 108
Szczegóły ogłoszenia:
Prime Parcel Service proponuje przesyłki z USA do Polski, jest to firma kurierska, jaka zajmuje się wysyłkami różnych paczek, za pomocą drogi lotniczej oraz drogi morskiej. Odbiorcy, którzy chcą skorzystać z tego typu usług, mogą przy pomocy kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej wyliczyć cenę wysyłki. Można poznać różnice cenowe występujące między transportem morskim a lotniczym.

W sytuacji transportu morskiego, przedsiębiorstwo pośredniczy wysyłce aut, motocykli, możemy wynająć również cały kontener. Przewoźnik może pośredniczyć też w zakupach internetowych, w tym przypadku osoby, które chcą kupić towar w amerykańskim sklepie internetowym, podają adres pośrednika, na który zostanie wysłany towar ze sklepu internetowego. Potem będzie on przesłany do adresata w naszym kraju. W ten sposób możemy kupić dużo towarów, jakie będą zdecydowanie tańsze na rynku amerykańskim, albo też niedostępne w Polsce.

Kontakt:

Prime Parcel Service

tel: 793 683 617

e-mail: order@primeparcelservice.com

Kontakt
primeparcelservice
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------