Wazektomia Łódź-Klinika-antykoncepcja dla mężczyzn

dodano: 2023.04.18 ważne do: 2024.04.12 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Wazektomia to coraz popularniejsza metoda antykoncepcji dla mężczyzn, która polega na przerwaniu i podwiązaniu nasieniowodów w taki sposób, aby spowodować u mężczyzny niepłodność. Jest to zabieg mikrochirurgiczny, który nie wymaga hospitalizacji i długiej rekonwalescencji. Dokonuje się go na znieczuleniu miejscowym, dlatego jest w pełni komfortowy dla pacjenta. Nasz prywatny gabinet jest miejscem specjalizującym się od wielu lat w wykonywaniu mikrochirurgicznych operacji wazektomii. Wybór naszego gabinetu to gwarancja, iż zabieg zostanie wykonany z największą dokładnością przy utrzymaniu wszystkich zasad higienicznych i medycznych. Jeżeli uważasz, że wazektomia to odpowiednia forma zatrzymania płodności dla Ciebie, nie czekaj i już dzisiaj umów się na wizytę!
Kontakt
Wazektomia Klinika
ul. Kazachska 5/U1, 92-221 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------