Oryginalny Esperal jako wszywka alkoholowa-zabieg w Łodzi

dodano: 2023.05.23 ważne do: 2024.05.17 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Technika zaszycia alkoholowego włączana jest w przypadku Pacjentów, którzy chcą wesprzeć swoją motywację i silną wolę do zmian, dobrowolnie poddając się leczeniu nałogu alkoholowego. W składzie leku Esperal można znaleźć substancję czynną o określeniu Disulfiram. Tym samym, działanie esperalu uwarunkowane jest istotnie właściwością działania Disulfiramu, wchodząc w reakcje z etanolem. Atutem wszywek jest to, iż po jej usunięciu, jeżeli Pacjent odczuwa taką potrzebę, można powtórzyć zabieg i jednocześnie przedłużyć jej działanie o dodatkowe miesiące, zapewniając tym samym uczucie bezpieczeństwa oraz dalszego, skutecznego wsparcia. Zaszycie charakteryzuje się małą inwazyjnością i bezpieczeństwem. Każdy etap dopasowywany jest indywidualnie do Pacjenta.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Łódź
ul. Bolesława Limanowskiego 31/35, 91-309 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------