Wypoczynek na wodzie lub rozwijanie umiejętności żeglarskich

dodano: 2023.05.28 ważne do: 2024.05.22 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Wypoczynek na wodzie może być przyjemny, relaksujący, regenerujący, ale tylko wówczas, gdy przebywa się pod opieką osób posiadających odpowiednie umiejętności żeglarskie lub też jeśli samemu posiada się takie umiejętności. Pomorsko-Mazurskie Biuro Żeglarskie „Błękitny Piotruś” może zapewnić Ci jedno i drugie! Jeśli nie posiadasz umiejętności żeglarskich możesz skorzystać z oferty rejsów o charakterze rekreacyjnym organizowanych przez firmę z kolei jeśli  posiadasz już pewne umiejętności i chciałbyś je poszerzyć – lub zdobyć uprawnienia (patent żeglarza lub uprawnienia na motorówkę i skuter wodny) -  skorzystaj z opcji obozów żeglarskich Błękitnego Piotrusia.
 
Kontakt
Błękitny Piotruś
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------