Dilectro - systemy dronowe

dodano: 2023.06.02 ważne do: 2024.05.27 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Od wielu lat Dilectro zajmuje wiodącą pozycję w kraju jako dostawca i integrator kompleksowych rozwiązań dronowych. Oferujemy systemy bezzałogowe, sensory, oprogramowanie oraz szkolenia dla najbardziej wymagających klientów, takich jak administracja publiczna i biznes. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w kompleksowej realizacji projektów oraz świadczymy usługi wdrożeniowe, szkoleniowe oraz serwisowe. Nasze rozwiązania dronowe zaufały liczne przedsiębiorstwa prywatne, instytucje publiczne oraz służby mundurowe. Chętnie pomożemy Ci wdrażać i serwisować nasze systemy, a także zapewnimy niezbędne wsparcie szkoleniowe. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, jak możemy pomóc Ci w realizacji Twoich celów biznesowych.
Kontakt
Dilectro
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------